سوالات بخش برنامه ریزی پروژه:

زمان تولید از ثبت سفارش بسته به تعداد تولید و مدل صندلی می‏ باشد. ولی به صورت عمومی می توان گفت که پروسه تولید ۴۰۰ عدد صندلی گروه مدیوم کلاس (Medium Class) و اکونو کلاس (Economy Class) حدود ۳ تا ۴ روز می باشد و نصب آن حدود ۲ روز نیاز دارد و این زمان برای مدلهای چوبی و  فرست کلاس (First Class) 1 تا ۲ روز افزایش می یابد.

از آنجایی که طیف وسیعی از انواع پارچه وجود دارد پس قیمت هم بر اساس نوع انتخاب متغیر است. پارچه ها در دو نوع مبلی بافتی (شانل) و گونی بافت هستند. مشتریان می‏تواند هم از تولیدات داخلی هم محصولات وارداتی انتخاب کنند که شرکت جهت رفاه مشتریان و کوتاه کردن زمان تولید اقدام به خرید انبوه پارچه های روتین مصرفی نموده است و پیشنهاد اولیه شرکت برای انتخاب از موجودی انبار داخل کارخانه می باشد. نمونه پارچه ها به صورت یک آلبوم در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

یکسری از مواد اولیه مشترک به صورت انبوه از قبل بر حسب نقطه سفارش انبار خریداری می شود ولی برخی از اقلام خاص(سلیقه ای) بر طبق انتخاب مشتری بعد از ثبت سفارش خریداری می شود.

سینا صنعت همیشه کاری را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که شما از نتیجه آن راضی هستید ولی اگر تغییر خارج از ثبت سفارش باشد از آنجا که باعث ایجاد هزینه می شود لذا بهده مشتری می باشد.

بله، تمام پارچه از لحاظ اشتعال پذیری و با توجه به مقررات ایران به طور منظم تست شده است.

محصولاتی که ما تولید می ‏کنیم تا آنجایی که شود از مواد ایرانی استفاده می ‏کنیم (بدلیل ۱- بحث اشتغال زایی بخصوص برای جوانان میهن اسلامی عزیزمان، ۲- کمک به تولید کنندگان، ۳- عدم خروج ارز، ۴- کیفیت قابل قبول مواد اولیه داخلی) البته در موارد سفارشی که بر اساس انتخاب کارفرما می‏ باشد مواد اولیه طبق نظر ایشان تهیه می‏ گردد.

سوالات بخش خدمات:

ما می توانیم تمامی قطعات صندلی تولید شده توسط سینا صنعت را مهیا کنیم. همچنین می توانیم شما را در تامین قطعات خاصی که توسط دیگر تولید کنندگان ساخته شده ‏اند کمک کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش خدماتی ما تماس بگیرید.

اقلام کمی وجود دارد که آنها را در انبار نگهداری کنیم مثل قطعات سخت. در حالی که قطعات ترکیبی بسیار زیادی از انواع مدل امکان انبار آن را نداریم. پس ما آنها را از ابتدا طبق درخواست شما تولید می کینم. بلافاصله پس از تاییدیه پیش فاکتور و پرداخت(در صورت عدم داشتن گارانتی) قطعه مورد نظر ارسال خواهد شد. بر حسب مورد، بین ۲ تا ۶ هفته بطور معمول انجام می شود.

برای هر پروژه ای یک قرارداد بسته می ‏شود، بنابراین ما جزئیات خیلی زیادی از محصول مربوط به شما را مثل مدل صندلی، رنگ و نوع پارچه، نوع دسته و… ثبت می‏ کنیم.

در مورد عرض صندلی چند نوع روش وجود دارد که ما از مرکز یک پشتی صندلی تا مرکز پشتی مجاور اندازه‏ گیری می کینم و به این روش مرکز تا مرکز می‏گویند.

همیشه کمی سردرگمی در مورد اینکه بخش‏ های مختلف یک صندلی چگونه نام گذاری می‏ شوند وجود دارد. برای مثال آنچه ما «chairs» می‏ نامیم، بسیاری از مشتریانمان «seats» می گویند و آنچه ما «seats» می نامیم، بسیاری از مشتریانمان «cushions».

هر زمان که شما خواستید به طور دقیق بدانید یک بخش چگونه نامیده می شود فقط کافیست با بخش خدماتی ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل بفرمایید و ما بسیار خرسند می شویم زمانی که شما متوجه اسم بخشی یا قطعه ای که بدنبال آن هستید می شوید.

به طور کلی، محصول کامل صندلی (chair) نامیده می شود. صندلی‏ از پایه (standards/legs)، پشتی(back)، و کفی(seat) ساخته شده اند. دو نوع پایه وجود دارد، پایه های مرکزی(center standards)  که بین صندلی و پایه های راهرو  (aisle standards)که در پایان یک ردیف از صندلی قرار می گیرد.

بله. از لحاظ برنامه ریزی و تولید، توجیح اقتصادی ندارد و کمترین میزان برای تولید ۵۰ عدد می باشد.

لطفا با بخش فروش تماس بگیرید.

شما می توانید با شماره تلفن  ۲۲۱۳۰۴۹۰- ۰۲۱ با همکاران ما تماس بگیرید از ساعت ۸ تا ساعت ۱۶ در روزهای شنبه تا چهارشنبه

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با بخش های مختلف شرکت در ارتباط باشید.

لطفا با دفتر شرکت تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا با بخش فروش صحبت کنید.

تفاوت کلیدی بین خرید از سینا صنعت با دیگر تولید کنندگان، سطح کیفیت محصول، اعتماد، صداقت و خدمات به مشتریان است.

استفاده از مدیران با تجربه و با درایت سبب شده، اولین تولید کننده ای باشیم که استاندارد ملی ایران را در زمینه کیفیت صندلی اخذ نموده ایم.

نمایندگان با تجربه فروش ما مطمئنا می توانند شما را با توجه به آنالیز معماری ساختمان(تاسیساتتان) کمک کنند و راه حل های متفاوتی برای رفع نیاز شما ارائه دهند.

ما طیف وسیعی از مدلهای صندلی را برای هر سلیقه ای مهیا کرده ایم با این حال مدل S-930 جزء پرفروشترین ها بوده است.

ما بسیار خرسند می شویم و همیشه خوشامد می گوییم به مهمان هایی که از امکانات خط تولید یا دفتر شرکت بازدید می کنند .

برای درخواست و برنامه ریزی بازدید، لطفا با نماینده های فروش ما تماس بگیرید.