تاریخچه شرکت:

شرکت مهندسی سینا صنعت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تعداد نیروی کار ۱۰ نفر در زمینه طراحی و ساخت صندلی سالن های سینما، آمفی تئاتر و همایش آغاز کرده و سپس با توجه به نیاز بازار فعالیت خود را به سمت طراحی، مشاوره، اجرای دکوراسیون و معماری داخلی گسترش داده  است.

اکنون، این شرکت به یک مجموعه چند منظوره در فضایی به وسعت یک هکتار، با بیش از ۱۰۰ نفر نیروی انسانی و عوامل فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران تبدیل شده است.

سینا صنعت با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و اندوخته ای از تجربیات گرانبها فعالیت‏ های خود را  با توان تولید ماهانه ۶۰۰۰ عدد صندلی و بالغ بر ۵۰ نوع مدل ادامه می‏ دهد و توانسته با تکیه بر کیفیت و قیمت مناسب، بازار فروش خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش دهد.

مدیریت این شرکت در راستای ایجاد و ارتقای سیستم مدیریت کیفیت به منظور بهینه سازی، افزایش بهره وری و رضایت مشتریان‌ در نگرش اجرای فاز دوم توسعه کارخانه و استفاده از ماشین آلات جدید و همچنین با تکیه بر طراحی نوین چندین مدل صندلی سینمایی با مکانیزم های پیشرفته و روز دنیا درصدد توسعه صادرات خود می باشد.

از جمله فعالیت های این شرکت عبارتند از:

۱- طراحی و اجراء دکوارتیو و تجهیز کامل سالن های چند منظوره: طراحی و اجراء دکوراتیو دیوار و سقف سالن های همایش با رعایت کامل اصول استتیک (زیبا شناختی) وعلم آکوستیک، طراحی و اجراء کف و سن سالن های همایش.

۲- ارائه سیستم نورپردازی سالن های همایش: نورپردازی فضای سالن های همایش و کنفرانس و افکت های نوری.

۳- ارائه و نصب سیستم های صوتی و تصویری: ارائه انواع ویدیو پروژکشن، سیستم های ترجمه همزمان، ویژیوالایزر، پروژکتور و…

۴- طراحی واجرای سالن های اجلاس، کنفرانس حوزه های مدیریتی وکتابخانه های عمومی، آمفی تئاتری: طراحی و ساخت انواع میزهای کنفرانسی، طبقه بندی و قفسه بندی کتابخانه های اختصاصی و عمومی.

۵- تولید انواع صندلی های همایش و آمفی تئاتر: طراحی و تولید اختصاصی با رعایت اصول ارگونومی و مطابق با استاندارد جهانی و ملی ایران.

۶- مشاوره: در زمینه های معماری داخلی، آکوستیک، سقف کاذب، کف کاذب، گرادین بندی کف سالن های همایش، دکوراتیو، چیدمان صندلی های آمفی تئاتری و…

مدیریت این شرکت با اعتقاد به سیستم مدیریت جامع همواره سعی نموده است که از نظرات مفید و سازنده پرسنل و دست اندرکاران این حرفه جهت بهبود روش های تولید وارتقاء کیفیت محصول استفاده نماید.

این شرکت با تکیه بر توانایی تولید وکیفیت بالا و قیمت مناسب بازار فروش خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش داده است.